About

Zmieniamy wasze potrzeby w niesamowite narzędzia biznesowe !

Nie tylko w sztuce ceni się kreatywność, tworzenie aplikacji łączących ze sobą dwa światy ten wirtualny i fizyczny wymaga intuicji oraz ogromnego doświadczenia oraz interdyscyplinarności zespołu. Booking BMS jest unikalnym narzędziem pozwalającym zoptymalizować i zautomatyzować procesy wewnątrz twojego biznesu z jednoczesnym zachowaniem transparentności w działaniu.

Bezpieczeństwo

Zaawansowane technologie szyfrowania, najwyższej jakości jednostki przetwarzające, bezpieczeństwo danych dostępowych. Brak możliwości skopiowania klucza.
Otrzymujesz możliwość monitorowania zdarzeń a aplikacji Administracyjnej na urządzeniach mobilnych dla Android, IOS lub w panelu webowym.

Automatyczna konfiguracja

Użytkownicy oprogramowania hotelowego mogą rozpocząć korzystanie z systemu natychmiast bez potrzeby skomplikowanej konfiguracji. Twój hotel / sieć apartamantów zostanie automatycznie skonfigurana w systemie BookingBMS, do panelu zalogujesz się swoim loginem i hasłem “Admina” oprogramowania hotelowego KWhotel – To aż tak łatwe !

Ergonomia

Zapomnij ozostawianiu kluczy dla klientów w skrzynkach, czy w recepcji! Użytkowanie systemu zintegrowanego z Twoim oprogramowaniem hotelowym jest w pełni autonomiczne i bezobsługowe. Klient otrzymuje dostęp w postaci kodu PIN czy Wirtualnej karty na telefonie.

Kontrola 24/7

Dostęp do panelu zarządzania poprzez przeglądarkę Chrome / Firefox / Safari
Udostępnij lokację swoim pracownikom, lub calkowicie wyłącz dostęp ! Wszystie dane są zapisane w naszym dedykowanym systemie serwerowym. Gwarantując dostęp dla administratora 24/7. To ty decydujesz jak pracujesz, niezależnie od systemu operacyjnego jakiego używasz: Widows, OS X, Linux.

0

Integracja jednym kliknięciem !

00

Niezbędnych funkcji !

000

Optymalizacja pracy

000

Stuprocentowa mobilność

About

Zyskujesz kontrolę i niezależność !

Integracja z systemem PMS umożliwia bezobsługowe sterowanie kontrolą dostępu w obiekcie. Posiadamy pełną integrację z systemem KWhotel , Zyskujesz możliwość automatycznego programowania i wysyłki kluczy klientowi, który dokonał i sfinalizował rezerwację na przykład przez booking.com czy inny kanał w którym oferujesz swoje usługi. Implementacja systemu ookingBMS przynosi wymierne korzyści poprzez automatyzację procesów, funkcje analityczne. Nasi klienci zyskują mobilność oraz pewność, że zawsze trzymają rękę na pulsie !

Wzrost wydajności zarządzania infrastrukturą oraz rezerwacjami

100%

Satysfakcja z integracji funkcji autonomicznych !

100%
Features

Wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Kontrola dostępu, odczyty czujników, bezpieczeństwo osób i mienia. Zdalne wykonywanie czynności. Autonomiczny system scenariuszy warunkowych.

Pełna mobilność

Dzięki BookingBMS, daje wolność w sposobie pracy, kontrolę zdalną oraz ułatwia pracę rozproszonych sieci lokacji.

Otwieraj drzwi w zdalenj lokalizacji, udziel pomocy z virtuanej recepcji, natychmiast zaprogramuj kod / kartę / odcisk palca, monitoruj zdarzenia.

Praca w chmurze

Centralny system zarządzania i przetwarzania danych gwarantuje odpowiednie parametry techniczne infrastruktury, bezobsługową aktualizację i szybką wymianę informacji.

Dogłębnie przemyślane funkcje stworzone we współpracy z managerami, to rozwiązanie rosnącej potrzeby implementacji systemów autonomicznych.

Bezpieczeństwo danych

System BookingBMS korzysta z najnowszych technologii kryptograficznych, architektura systemu jest elastyczna dzięki temu, że tworzyliśmy go od podstaw z nastawieniem na potrzeby użytkownika.

BookingBMS to system inteligentnego budynku.
Jest to potężne narzędzie, które działa transparentnie, jednocześnie oszczędzając czas pracownikow oraz klientów.
Features
Gallery

Innowacje technologiczne to niezbędny element Twojego biznesu.

W biznesie najistotniejszą kwestią jest dostęp do informacji. System BookingBMS gwarantuje pełny dostęp do procesów związanych z kontrolą dostępu w twojej firmie. Został zaprojektowany od podstaw przez nas, we współpracy z klientami i partnerami. Przy jego tworzeniu braliśmy pod uwagę państwa potrzeby, oraz specyfikę potrzeb technologicznych w biznesie.

Dzięki temu, możesz z niego korzystać na dowolnym urządzeniu. Nie istotne jakiego systemu operacyjnego używasz. Jeżeli pracujesz na tablecie, laptopie, desktopie, zegarku czy telefonie, zawsze masz kontrolę !

Nasza aplikacja mobilna dostępna dla Android i IOS.
Gallery
Pricing

Cennik pakietów dla apartamentów i parahoteli

Elastyczny mechanizm tworzenia infrastruktury, bazujący na dynamicznym dopasowaniu zakresu funkcjonalności do potrzem indywidualnego klienta. Korzystasz i płacisz tylko za to,czego potrzebujesz.

Mini

Starter
37PLN Miesięcznie
 • 1 - 9 Lokacji
 • 1 czujnik ruchu 0 PLN
 • WI-FI Password Manager 0 PLN
 • Synchronizacja z KWhotel 24/7

Business

Basic
34PLN Miesięcznie
 • 10 - 28 Lokacji
 • 1 Czujnik ruchu 0 PLN
 • WI-FI Password Manager 0 PLN
 • Synchronizacja z KWhotel 24/7

Pro

Manager
29PLN Miesięcznie
 • 29 - 99 Lokalizacji
 • 1 Czujnik ruchu 0 PLN
 • WI-FI Password Manager 0 PLN
 • Synchronizacja z KWhotel 24/7
Pricing