Dedykowane rozwiązania dla wynajmu krótkoterminowego

Inteligentny system dostępu, automatyzacji i kontroli

Dedykowane rozwiązania dla wynajmu krótkoterminowego

Inteligentny system dostępu, automatyzacji i kontroli

About

StellarLOCK SL-1

Terminale w postaci szyldów drzwiowych, nazywane potocznie zamkami elektronicznymi, StellarLOCK SL-1 są elementami systemu kontroli dostępu w inteligentnym budynku. Ich głównymi zaletami są prostota użytkowania, wydajność oraz łatwość instalacji. Są idealnym rozwiązaniem dla nowych obiektów oraz dla tych już istniejących. Stworzone zostały w celu dostarczenia innowacyjnego narzędzia dla użytkowników biznesowych.

Jak to działa?

Zobacz jak działają nasze szyldy drzwiowe.

Instalacji elektronicznego szyldu drzwiowego jest bardzo proste i intuicyjne! StellarLOCK w większości przypadków może zostać zamontowany na istniejącej kasecie zamka, bez konieczności ingerencji w istniejące drzwi.
Terminal komunikuje się z serwerem w wybrany sposób, w zależności od technologii.

Terminale w postaci szyldu drzwiowego posiadają wymienne moduły komunikacyjne z-wave, bluetooth, NB-IOT/LTE-M lub Wi-Fi. W przypadku zaistnienia potrzeby moduł z-wave można wymienić na moduł Bluetooth lub NB-IOT (na przykład apartament przestaje być wynajmowany komercyjne i wraca do użytku prywatnego właściciela, który nie posiada kontrolera z-wave).

Krótki opis Panelu

Firmy zarządzające apartamentami

BookingBMS pomoże Ci w zdalnej obsłudze apartamentów innych właścicieli.

Dzięki naszym rozwiązaniom masz pełną kontrolę nad apartamentem, bez konieczności jego osobistego monitorowania. System pozwoli Ci zaoszczędzić zarówno pieniądze, jak i czas, a prowadzenie firmy stanie się dużo prostsze!
Już nie musisz martwić się zarządzaniem dużą ilością kluczy do apartamentów w różnych lokalizacjach! Zarządzaj dostępem do wszystkich nieruchomości z poziomu jednego, intuicyjnego panelu lub zintegruj cały system z oprogramowaniem hotelowym!

Aparthotele

BookingBMS to idealne rozwiązanie dla właścicieli aparthoteli.

Zautomatyzuj zarządzanie swoim aparthotelem! Dzięki naszemu systemowi nie potrzebujesz całodobowej recepcji, a Twój gość będzie miał tylko jeden kod do pokoju oraz drzwi wejściowych do budynku. Dzięki synchronizacji z oprogramowaniem hotelowym (PMS) wszystkim możesz zarządzać w jednym systemie.
A dzięki możliwości tworzenia wielu kodów będziesz mógł monitorować wejścia i wyjścia zarówno gości, jak i personelu sprzątającego.

Hotele

Pełna automatyzacja hotelu i odciążenie recepcji.

Zastąp część obowiązków recepcji automatycznym systemem BookingBMS, a dzięki integracji z oprogramowaniem hotelowym wyeliminuj całkowicie błędy personelu! Zautomatyzuj proces check-in, zwłaszcza podczas sezonu i przyjmowania większych grup. Zapewnij gościom całodobowy dostęp do budynku i wyznaczonych części wspólnych bez konieczności prowadzenia całodobowej recepcji.

Właściciele prywatnych apartamentów

BookingBMS ułatwi wynajem Twojego apartamentu, bez wychodzenia z domu!

BookingBMS to idealne rozwiązanie dla właścicieli apartamentów na wynajem. Nie ma znaczenia, czy masz jedno czy wiele mieszkań w różnych lokalizacjach. Dzięki naszemu rozwiązaniu nie musisz już martwić się o osobiste dostarczanie kluczy, czy problemy gości z otworzeniem drzwi w środku nocy. Zarządzaj w intuicyjnym panelu dostęp do apartamentu zarówno gości, jak i personelu sprzątającego, czy technicznego. A dzięki innym urządzeniom działającym w naszym systemie możesz mieć jeszcze większą kontrolę!

Przestrzeń coworkingowa i biura

Kontroluj dostęp do różnych pomieszczeń w przestrzeni biurowej.

Dzięki BookingBMS masz pełną kontrolę nad swoją przestrzenią biurową. Zarządzaj dostępem do poszczególnych pomieszczeń zarówno dla własnych pracowników, jak i wynajmujących lokale. Od dzisiaj będziesz wiedział kto i kiedy wchodzi, co zapewni pełne bezpieczeństwo w Twojej firmie. A połączenie z innymi urządzeniami w naszym systemie pozwoli Ci na wiele wiecej!

Mieszkanie

Znowu szukasz kluczy? Dzięki BookingBMS już nie musisz!

System BookingBMS to idealne rozwiązanie dla prywatnych mieszkań. Wchodź do mieszkania wpisując kod lub odciskając palec, a dzięki zaawansowanym urządzeniom zmień swoje mieszkanie w inteligentny budynek bez zmiany instalacji i generalnego remontu. Napisz do nas, a doradzimy jak ułatwić Ci życie!

Funkcjonalność i zalety

Brak kluczy

Zarządzanie dużą ilością kluczy? Problemy z ich gubieniem? Wizyty, gdy gość ma problem z otworzeniem drzwi? Zapomnij o tym! Oferujemy otwarcie drzwi w technologii bezdotykowej poprzez zbliżenie identyfikatora dostępu do czytnika, wpisanie kodu PIN, przyłożeniu palca, zeskanowanie kodu QR lub zdalne otworzenie dzięki aplikacji mobilnej lub webowej.

Check in 24/7

Twoi goście już nigdy nie będą musieli czekać w kolejce do recepcji lub na Twój przyjazd! BookingBMS oferuje bezobsługowe check-in, które przyspieszy lub wyeliminuje całodobową pracę recepcji. Dzięki temu rozwiązaniu możesz również zaoferować wcześniejsze lub późniejsze zameldowanie, bez konieczności Twojego udziału.

Bezpieczeństwo

Zaawansowane technologie szyfrowania, najwyższa jakość jednostki przetwarzającej, bezpieczeństwo danych dostępowych, a przede wszystkim brak możliwości skopiowania klucza. Dostęp do pomieszczenia, pokoju czy drzwi głównych ważny jest tylko w ustalonym przez Ciebie terminie, a Ty masz pełną kontrolę w panelu zarządzania.

Pełna kontrola

Dostęp do panelu zarządzania poprzez przeglądarkę Chrome/ Firefox/ Safari. Udostępnij lokację swoim pracownikom lub całkowicie wyłącz dostęp! Wszystkie dane są zapisane w dedykowanym systemie serwerowym gwarantując dostęp dla administratora 24/7. To Ty decydujesz jak i kiedy pracujesz, niezależnie od systemu operacyjnego Widows, OS X czy Linux.

Kompleksowe zarządzanie

Zarządzaj dostępem w systemie webowym, w aplikacji mobilnej lub bezpośrednio w oprogramowaniu hotelowym. Jeden system BookingBMS daje wiele możliwości kontroli dostępu, nieważne w jakim miejscu jesteś. Szybko i sprawnie anuluj oraz przyznawaj nowe uprawnienia lub zdalnie otwórz drzwi w razie konieczności.

Monitoring w czasie rzeczywistym

Dzięki BookingBMS masz wszystko pod kontrolą i Twój obiekt jest całkowicie bezpieczny. Monitoruj zameldowania i wymeldowania, przeglądaj rejestry udzielonych dostępów, sprawdzaj aktywność gości i personelu w czasie rzeczywistym. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w swoim dedykowanym panelu zarządzania.

Automatyzacja pracy

Zautomatyzuj cały proces wynajmowania pokoi, apartamentów, czy pomieszczeń. Zaplanuj wszystko z wyprzedzeniem, a zarówno pracownicy, jak i goście otrzymają dostęp w odpowiednim czasie!

Adaptacja rozwiązań

System BookingBMS jest dopasowany do Twoich potrzeb. Dzięki bezprzewodowej instalacji ogranicza się koszty, a montaż terminali w postaci zamków jest możliwy na każdego rodzaju drzwiach, bez większych ingerencji.

Kanały komunikacji

Konfiguruj wiadomości bezpośrednio w swoim systemie hotelowym. Twórz relację z gośćmi już od pierwszych chwil ich pobytu. A pinpad wykorzystuj do komunikowania się z personelem sprzątającym.

Integracja z systemami

Dzięki integracji BookingBMS z oprogramowaniem hotelowym możesz zarządzać całym obiektem w jednym miejscu. Generuj dostęp tylko w terminach rezerwacji, wysyłaj dedykowane wiadomości o rezerwacji i zautomatyzuj pracę swoją i swojej recepcji.

Automatyczna konfiguracja

Użytkownicy oprogramowania hotelowego mogą rozpocząć korzystanie z systemu natychmiast bez potrzeby skomplikowanej konfiguracji. Twój hotel/ sieć apartamentów zostanie automatycznie skonfigurowany, a do panelu zalogujesz się swoim loginem i hasłem z PMS!

Sprzątanie

Zaplanuj z wyprzedzeniem sprzątanie i prace serwisowe oraz nadaj odpowiednim osobom uprawnienia. Dzięki synchronizacji z aplikacją HotelCleanApp Twoja ekipa sprzątająca ma wszystkie niezbędne informacje w jednym miejscu, a Ty masz pełną kontrolę nad ich pracą.

About

Integracja z PMS

Integracja z zewnętrznym oprogramowaniem hotelowym umożliwia bezobsługowe sterowanie kontrolą dostępu w obiekcie noclegowym. BookingBMS jest w pełni zsynchronizowany z PMS KWHotel. Dzięki tej współpracy zyskujesz możliwość automatycznego programowania i wysyłki kluczy klientowi, który sfinalizował rezerwację przez Booking.com czy inny kanał rezerwacji.
Implementacja systemu BookingBMS przynosi wymierne korzyści poprzez automatyzację procesów i funkcje analityczne w Twojej firmie. Nasi klienci zyskują mobilność oraz pewność, że zawsze trzymają rękę na pulsie!

Wzrost wydajności zarządzania infrastrukturą oraz rezerwacjami

100%

Satysfakcja z integracji funkcji autonomicznych!

100%
Pricing

Cennik pakietów systemu Booking BMS

Elastyczny mechanizm tworzenia infrastruktury, bazujący na dynamicznym dopasowaniu zakresu funkcjonalności do potrzeb indywidualnego klienta. Korzystasz i płacisz tylko za to,czego potrzebujesz. Dla klientów sieciowych oraz przestrzeni biurowych istnieje możliwość dopasowania oferty do potrzeb klienta.

Zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych dystrybutorów w celu otrzymania oferty na usługi i produkty powiązane z funkcjonalnościami systemu Booking BMS.

Business

1 - 99 Lokacji
9EUR Miesięcznie
 • Hotele / Aparthotele
 • Panel Booking BMS WEB
 • WI-FI Password Manager
 • Synchronizacja z KWhotel 24/7
 • Synchronizacja z channel managerami
 • Dostęp do booking engine 24/7

Pro

100 + Lokacji
ZAPYTAJ miesięcznie / rocznie
 • Hotele / Aparthotele
 • Panel Booking BMS WEB
 • WI-FI Password Manager
 • Synchronizacja z KWhotel 24/7
 • Synchronizacja z channel managerami
 • Dostęp do booking engine 24/7

Office

1 + Lokacji
ZAPYTAJ miesięcznie / rocznie
 • Biuro / Workspace
 • Panel Booking BMS WEB
 • WI-FI Password Manager
Pricing

Dedykowane rozwiązania dla wynajmu krótkoterminowego

Inteligentny system dostępu, automatyzacji i kontroli

Dedykowane rozwiązania dla wynajmu krótkoterminowego

Inteligentny system dostępu, automatyzacji i kontroli